Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ystads IF Handboll
PASSION GLÄDJE KAMPANDA
Mats Persson - ordförande
mats.persson@yif.se

Ingmar Svensson - vice ordförande 
ingmar@hpholding.se

Ann-Christine Olsson - kassör
ann-christine.olsson@yif.se

Anders Svensson
anders.svensson.ystad@hotmail.com

Bengtåke Wahlberg
bengtake.wahlberg@yif.se

Ida Blomberg
i.blomberg@hotmail.com

Ingemar Persson
ingemar.persson@bring.com

Lars Larsson
lars@hemrex.se







 
HUVUDSPONSORER
SPONSORER Diamant & Platina
SPONSORER
SPONSORER
Handbollsligan centrala partners